Skip to main content

Duplikace a výroba autoklíčů v Teplicích

Každý, kdo vlastní automobil nebo motocykl, by měl vlastnit dva autoklíče. Hodně lidí tuto situaci podceňuje a funguje jen s jedním autoklíčem. Samozřejmě až do doby než ho ztratí nebo je okraden, tím pádem zjistí, jak velké starosti přidělal nejen sobě, ale hlavně své peněžence.

Duplikace autoklíče je mnohonásobně levnější než řešení situace ztracených klíčů. Většinou tento proces nezabere více jak pár desítek minut. Cena je mnohem nižší než v autorizovaném servise. Další důvod, proč si nechat zduplikovat klíč, je ten, že si necháte v automobilu klíče a on se sám uzamkne. Duplikátem si dveře otevřete, nemusíte shánět člověka a platit mu nemalé peníze za otevření.

Za zeptání člověk nic nedá – stačí zavolat a my Vám sdělíme přesnou cenu autoklíče k Vašemu vozu. Duplikujeme autoklíče mechanické, mechanické s imobilizérem a především se zabýváme duplikací autoklíčů s dálkovým ovládáním všech značek (Mercedes, BMW, Audi, Škoda, VW, Seat, Bentley, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hummer, Hyundai, Infinity, Isuzu, Iveco, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, LDV, Lexus, Lincoln, Mazda, MG, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Perodua, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rover, Saab, Smart, Ssangyong, Subaru, Suzuki, Toyota).

Umíme vyrobit autoklíč pro vůz jakékoliv značky

Rádi pro vás vyrobíme klíče pro automabily značek: