KDO JSME A PROČ TU JSME

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející firma zabývající se především nouzovým otevíráním bytů, rodinných domů, garáží, automobilů a trezorů, ale i výrobou klíčů, autoklíčů, systémem generálního a hlavního klíče (SGHK), zabezpečením majetku a mnoho dalšího. Naším cílem je nabízet komplexní služby a řešení pro naše zákazníky, ale i složité řešení není pro nás překážkou.

Na základě platné rekvalifikace Technik mechanických zábran zakončené zkouškou profesní kvalifikace Zámkař můžeme vykonávat služby nouzového otevírání a všeobecně řečeno, můžeme poskytovat technické služby k ochraně osob a majetku. Rekvalifikační osvědčení pro výkon povolání Technik mechanických zábran je celostátně platný úřední doklad, který nemá časové omezení a může ho vydávat pouze takové školící zařízení, které má k tomu pověření Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Na základě živnostenského zákona máme také požadovanou koncesní listinu, bez které bychom nesměli poskytovat technické služby k ochraně osob a majetku.

Naše prodejna

Samozřejmě, že máme i prodejnu s širokým výběrem sortimentu. Naleznete nás v Proboštově, obec v okrese Teplice na adrese Proboštovská 537 v areálu autoservisu Proboštov. Nabízíme cylindrické bezpečnostní vložky a visací zámky, bezpečnostní, rozetové a interiérové kování, zadlabací zámky a zámky na motocykly, skřínkové a přídavné zámky, elektronická kukátka a kukátka klasická, dopisní schránky, pokladny a trezory. Dále nabízíme všechny druhy klíčů a to klíče pro cylindrické vložky, autoklíče a autoklíče s přípravou pro čip, motoklíče, dozické klíče, tvarové klíče, schránkové klíče a trezorové klíče, ale také i bezpečnostní řetízky a jiné příslušenství, baterie do dálkových ovladačů, mazadla a karabiny, přívěsky aj. Na přání zákazníka dokážeme zajistit jakýkoliv produkt na trhu za příznivou cenu!

Otevírací doba

Pondělí08:0018:00
Úterý08:0018:00
Středa08:0018:00
Čtvrtek08:0018:00
Pátek08:0018:00
Sobota/NeděleZavřeno

Mimo pracovní dobu jsme k dispozici pouze po telefonické domluvě.

Ztráta autoklíčů

Řešení situace všech ztracených klíčů od osobního automobilu, nákladního automobilu a motocyklu.

Duplikace autoklíčů

Přiučíme Vám druhý klíč k Vašemu vozu.

Opravy autoklíčů

Oprava dálkových ovladačů, oprava mechanických klíčů a výměna obalů.

Jsme vyškolený tým odborníků a profesionálů v oboru

Náš tým

Náš tým se skládá z vyškolených odborníků a profesionálů v oboru, tím můžeme nabídnout velmi dynamický přístup k řešení Vašich požadavků. Používáme nejnovější technologie a nejlepší postupy z oboru, abychom docílili vysokou produktivitu a maximální užitnou hodnotu. Jsme důslední a neustále se zdokonalujeme, pracujeme vytrvale a rychle. Dále spolupracujeme s řadou specializovaných partnerů tak, abychom byli schopni nabízet komplexní služby.

Již několik předchozích let jsme se účastnili Mistrovství lockpickingu ČR, které pořádá Asociace českých lockpickerů. Toto mistrovství je v České republice ojedinělé, skládá se ze čtyř soutěžních disciplín. Soutěž spočívá v tom, že účastník musí otevřít co v nejkratším čase zámek, ať cylindrickou vložku nebo visací zámek. Náš zámkař pan Roman Hora získal v roce 2017 titul 1. Vicemistra lockpickingu ČR a v roce 2018 tento titul obhájil. Dále obsadil první místo v disciplíně Freestyle, kde dokázal v B finále otevřít všechny cylindrické vložky v čase do 5 minut. Také obsadil první místo v disciplíně otevírání visacích zámků v B finále, kde otevřel v nejlepších časech do 5 minut.

Nonstop Zámečnictví 24/7