Skip to main content

Úplná ztráta autoklíčů

Jsme profesionální firma zabývající se situací všech ztracených klíčů. Ztráta nebo krádež posledního autoklíče je nemilá věc, ale my jsme tady od toho, abychom Vám pomohli.

První věc, co by si při ztrátě autoklíče měl člověk uvědomit je, že klíče mohou být zneužity a následky mohou nabýt větších rozměrů, když nebudete reagovat pohotově. Většina klíčů od automobilu má v dnešní době dálkou otevírané dveře. Je možné, že ten, kdo se klíčů zmocní, bude zkoušet reakci dálkového ovladače až do doby, kdy uspěje. Je mnoho variant, jak bude příběh dál pokračovat, ale my jsme tady od toho, aby tento příběh ani nezačal. Jsme schopni přijet na místo v kteroukoliv hodinu a 365 dní v roce po celé ČR.

V první řadě otevřeme váš vůz bez jakéhokoliv poškození. Podle zámku nebo spínací skřínky vytvoříme na místě bez nutnosti jakékoliv demontáže klíč. Tento vybroušený autoklíč má v sobě ukrytý immobilizér, který spárujeme s příslušným automobilem. Od roku cca 1996 jsou mechanické klíče chráněny i po stránce elektronické z důvodu většího zabezpečení automobilů před odcizením.

Zdarma zablokujeme ztracené/odcizené klíče. Tzn. když zablokujeme immobilizér a zablokujeme dálkový ovladač, tak nepůjde automobil nastartovat ani otevřít ztraceným dálkovým ovladačem. Dále jsme schopni na místě přeskládat vaše zámky i spínací skřínku takovým způsobem, který zamezí zneužití ztracených klíčů např. k případnému otevření vozu.

Většina automobilek je schopna Vám autoklíč objednat podle VIN za určitých podmínek. Automobil musí být přistavěn (odtah automobilu na určené místo), většinou se na autoklíč čeká několik dní a jeho cena převyšuje cenu, za kterou jsme schopni Vám ho prodat my. I kdyby jste na tento způsob přistoupili a objednali si klíč z autorizované automobilky, může se Vám stát, že klíč nebude pasovat do spínací skřínky a nebo druhá možnost je, že klíčem nenastartujete a zbytečně jste zaplatili za něco, co Vám vůbec nepomohlo už v tak prekérní situaci. Stává se, že již v minulosti byly měněny zámky nebo immo jednotka a autorizovaný servis o tom nemá ani potuchy.