Skip to main content

Pohotovost Bílina

Nouzové otevírání dveří v Bílině – domů, bytů, garáží, ale i trezorů

Otevřeme váš byt či dům v Bílině. Jsme zámečnická pohotovost – zámečníci, profesionálové. Přijedeme do 30 minut, otevřeme jakékoliv dveře bez poškození zámku. Obraťte se na nás. Platit u nás můžete i kartou.

Vždy volejte na telefonní číslo +420 730 659 261.

Při poskytnutí nouzového otevírání domů, bytů, automobilů a trezorů potřebujeme znát odpovědi na následující základní otázky:
1. Jaké je Vaše jméno a příjmení?
2. Jaký se Vám stal problém?
3. Kde se nacházíte?

My Vám na oplátku sdělíme cenu, za jak dlouho k Vám dojedeme a informujeme Vás o následném postupu otevření. V případě nouzového otevírání automobilů z 99 % otevíráme nedestruktivní metodou, u zabouchnutých vstupních dveří taktéž. U zamčených vstupních dveří zvažujeme tu nejefektivnější a nejšetrnější metodu otevření. Přijímáme platbu v hotovosti, na mobilním platebním terminále nebo pro firmy na fakturu.

Otevírání bytů a dalších objektů (24/7) v Bílině

Provádíme nouzové otevření bytů, rodinných domů a garáží, dále i prodejen či jiných objektů pomocí kvalitního a profesionálního nářadí. Otevíráme zabouchnuté i zamčené dveře bez porušení kování, zárubní a dveří. Náš tým se skládá z kvalifikovaných zámkařů s autorizací od ministerstva vnitra (69-038-H) s platnou koncesní listinou.

Mnoho lidí se snaží ušetřit své peníze a zkouší otevřít sami zabouchnuté dveře třeba šroubovákem. Ale následky jsou po sléze mnohem horší jako jsou poničené dveře, poničené zárubně a hlavně zničený zámek na dveřích. Šetříme váš čas a peníze! Platit u nás můžete i kartou.