Skip to main content

Systém generálního klíče

Systém generálního a hlavního klíče

Tento systém znamená skutečnost, že všechny dveře, k nimž má uživatel oprávnění, může odemykat jediným klíčem. Pro obyvatele nebo zaměstnance to znamená větší komfort, zatímco pro provozovatele více kontroly a snazší organizační procesy domovní správy. Pro bytová družstva a SVJ nabízíme kompletní servis veškerého klíčového hospodářství a komplexní poradenství v oblasti zámků, dveří a zabezpečení.

Nabízíme možnost všech uzamykacích systémů od společnosti EVVA pro systém generálního a hlavního klíče, dále pak také všechny ostatní značky, které jsou na našem na trhu.

Doporučujeme a nejčastěji montujeme mechanický uzamykací systém EPS, FPS a 4KS pro systém generálního a hlavního klíče od společnosti EVVA.

MECHANICKÝ UZAMYKACÍ SYSTÉM FPS

Systém FPS nabízí jednoduché, spolehlivé a komfortní zabezpečení. Systém FPS lze použít v menších, jednoduše strukturovaných uzamykacích systémech. Proč zvolit uzamykací systém? Protože k otevření všech dveří – vchodových, bytových, sklepních nebo například dvířek poštovní schránky – vám postačí jediný klíč. Klíč FPS je k dostání také v designovém provedení v několika různých barvách.

Výhody systému FPS

  • Jeden klíč od všech dveří
  • Pro jednoduše strukturované uzamykací systémy
  • Značková kvalita
  • Platnost patentů do roku 2026

Cylindrická vložka FPS

FPS je pružinový stavítkový systém s 5 nebo 6 aktivními pružinovými detekčními prvky. Znaky určující oprávnění klíče FPS jsou kontrolovány v bezpečnostní cylindrické vložce, a to na dvou bezpečnostních úrovních: pomocí patentovaného systému profilů klíče a pomocí masivních přidržovacích prvků. Cylindrická vložka FPS se vyrábí v kompaktním konstrukčním provedení.

Klíč FPS

Klíč FPS je silný alpakový klíč, který se vyznačuje patentovaným, vícenásobně se překrývajícím profilem. Díky tomu je odolný proti opotřebení a má dlouhou životnost. Příčně se protínající profilové prvky přispívají k dalšímu zvýšení bezpečnosti a omezují nebezpečí neoprávněného kopírování klíče.

Klíč FPS je volitelně k dostání v černé, červené, modré, bílé, žluté a zelené barvě. Barevné označení usnadňuje přiřazení klíče.