Non-stop zámečnická pohotovost v Duchcově

Zámečnictví Duchcov Roman Hora

Zámečnictví Duchcov

Specializujeme se na nouzové otevírání bytů, automobilů a trezorů v Duchcově. Umíme také vytvořit nové autoklíče po jejich úplné ztrátě. Autoklíče Duchcov – to je Zámečnictví Roman Hora. Profesionální nonstop zámečnictví v Duchcově.

Naše služby

Jsme specialisté v oboru. Nabízíme nejen nouzové otevírání automobilů, bytů a trezorů, ale i výrobu klíčů, autoklíčů, systém generálního a hlavního klíče (SGHK), zabezpečení majetku a mnoho dalšího. Naší silnou stránkou je výroba autoklíčů a řešení situace všech ztracených autoklíčů.

Non-stop pohotovost

Jsme specialisté v nedestruktivním otevírání bytů, rodinných domů, automobilů a trezorů profesionálním nářadím.

Autoklíče

Provádíme nejen duplikát autoklíče s immobilizérem, ale umíme i vytvořit autoklíč při úplné ztrátě.

Zabezpečení

Prodáváme bezpečnostní vložky a kování, zámky, petlice, trezory a příslušenství. Provádíme opravy po vloupání.

SGHK

Systém generálního a hlavního klíče. Je zabezpečení objektů na základě práv přístupů pro dané uživatele. Výhodné pro firmy.

Autoklíče včetně příslušenství

Jsme profesionální firma zabývající se situací všech ztracených autoklíčů. Ztráta nebo krádež posledního autoklíče je nemilá věc, ale my jsme tady od toho, abychom Vám pomohli.

Kontaktujte nás

Naše služby 24/7 – Nonstop

Otevírání bytů, objektů, trezorů a automobilů nonstop, celý týden.

Provádíme nouzové otevření bytů, rodinných domů a garáží, dále i prodejen či jiných objektů pomocí kvalitního a profesionálního nářadí. Otevíráme zabouchnuté i zamčené dveře bez porušení kování, zárubní a dveří.
Naší silnou stránkou je otevírání automobilů všech značek, včetně luxusních vozů bez poškození (v 99 % přes zámek). Používáme nejnovější dostupnou otevírací techniku i know-how. Umíme otevřít také obytné vozy, nákladní automobily, autobusy či motocykly atd.

Kontaktujte nás

Názory klientů

Jsem velice spokojen a vřele doporučuji, bohužel jsem ztratil muj jediný klíč ,ale za dvě hodiny už jsem měl dva nové, pána Doporučuji odezva byla ihned. Skvělý přístup a domluva. cele to trvalo asi 3 minuty.

Petr BakusFacebook Fanpage

Kvalitní a rychle odvedená práce. 100% spokojenost. Doporučuji ⭐️5/5⭐️

Sarah RohrbachováFacebook Fanpage

Velice ochotny odbornik. Rychla prace, klic byl na svete a Ja spokojenej.
Skoda ze neni vic takovych odborniku.

Tomáš HavlíčekFacebook Fanpage

Perfektně a rychle odvedena prace - diky tomu usetrena spousta peněz. Vsude vas budu doporucovat

Fesoj KešudFacebook Fanpage

Novinky ze světa zámečnictví


Pravidelně Vám přinášíme naše bohaté znalosti a zkušenosti z nouzového otevírání bytů a automobilů v terénu, přidělání autoklíčů při úplné ztrátě, ale také informace o dění nejen z České republiky, ale i ze zahraničí či informace o lockpickingu, zabezpečení a společenských akcích.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Ztráta posledního autoklíče vyřešena (Renault Master 2010) - zablokovány ztracené klíče, naprogramovány 2x klíč s dálkovým ovladačem, vytvořen klíč k zámku dveří-nebyl totožný jako ke spínací skřínce, oprava spínací skřínky. 👌 ... See MoreSee Less

Ztráta posledního autoklíče vyřešena (Renault Master 2010) - zablokovány ztracené klíče, naprogramovány 2x klíč s dálkovým ovladačem, vytvořen klíč k zámku dveří-nebyl totožný jako ke spínací skřínce, oprava spínací skřínky. 👌

Comment on Facebook

Ty jsi byl vždycky pracovitej 😀

Osobni zkusenost je vynikaji naprosta ochota perfektni odbornik 1

taky jsem vyuzil jeho sluzby a muzu jenom doporucit.rychla profesionalni prace.

Jj. Před několika měsíci mi otevíral auto po ukradení všech klíčů, na místě vyrobil jiné s novým čipem a přelogoval imobilizér...jestli to říkám správně.

Superrr😎

View more comments

Ztráta klíče od trubkového zámečku (nosič na kolo). Zdekódování zámku bez nutnosti rozebírání a následné vyřezání klíče #vše NaPočkání ... See MoreSee Less

Ztráta klíče od trubkového zámečku (nosič na kolo). Zdekódování zámku bez nutnosti rozebírání a následné vyřezání klíče #Vše NaPočkání

Přiučení autoklíče pro automobil Mazda 2 (2018) #dieselservisproboštov ... See MoreSee Less

Přiučení autoklíče pro automobil Mazda 2 (2018) #DieselServisProboštov

Comment on Facebook

rozumím tomu správně, že se zmáčknou oba klíče a ten novej si načte signál? Koupil jsem novej klíč a ještě není aktivní

Zobrazit více