Non-stop zámečnická pohotovost v Litvínově

Zámečnictví Litvínov Roman Hora

Zámečnictví Litvínov

Specializujeme se na nouzové otevírání bytů, automobilů a trezorů v Litvínově. Umíme také vytvořit nové autoklíče po jejich úplné ztrátě. Autoklíče Litvínov – to je Zámečnictví Roman Hora. Profesionální nonstop zámečnictví v Litvínově.

Naše služby

Jsme specialisté v oboru. Nabízíme nejen nouzové otevírání automobilů, bytů a trezorů, ale i výrobu klíčů, autoklíčů, systém generálního a hlavního klíče (SGHK), zabezpečení majetku a mnoho dalšího. Naší silnou stránkou je výroba autoklíčů a řešení situace všech ztracených autoklíčů.

Non-stop pohotovost

Jsme specialisté v nedestruktivním otevírání bytů, rodinných domů, automobilů a trezorů profesionálním nářadím.

Autoklíče

Provádíme nejen duplikát autoklíče s immobilizérem, ale umíme i vytvořit autoklíč při úplné ztrátě.

Zabezpečení

Prodáváme bezpečnostní vložky a kování, zámky, petlice, trezory a příslušenství. Provádíme opravy po vloupání.

SGHK

Systém generálního a hlavního klíče. Je zabezpečení objektů na základě práv přístupů pro dané uživatele. Výhodné pro firmy.

Autoklíče včetně příslušenství

Jsme profesionální firma zabývající se situací všech ztracených autoklíčů. Ztráta nebo krádež posledního autoklíče je nemilá věc, ale my jsme tady od toho, abychom Vám pomohli.

Kontaktujte nás

Naše služby 24/7 – Nonstop

Otevírání bytů, objektů, trezorů a automobilů nonstop, celý týden.

Provádíme nouzové otevření bytů, rodinných domů a garáží, dále i prodejen či jiných objektů pomocí kvalitního a profesionálního nářadí. Otevíráme zabouchnuté i zamčené dveře bez porušení kování, zárubní a dveří.
Naší silnou stránkou je otevírání automobilů všech značek, včetně luxusních vozů bez poškození (v 99 % přes zámek). Používáme nejnovější dostupnou otevírací techniku i know-how. Umíme otevřít také obytné vozy, nákladní automobily, autobusy či motocykly atd.

Kontaktujte nás

Názory klientů

Jsem velice spokojen a vřele doporučuji, bohužel jsem ztratil muj jediný klíč ,ale za dvě hodiny už jsem měl dva nové, pána Doporučuji odezva byla ihned. Skvělý přístup a domluva. cele to trvalo asi 3 minuty.

Petr BakusFacebook Fanpage

Kvalitní a rychle odvedená práce. 100% spokojenost. Doporučuji ⭐️5/5⭐️

Sarah RohrbachováFacebook Fanpage

Velice ochotny odbornik. Rychla prace, klic byl na svete a Ja spokojenej.
Skoda ze neni vic takovych odborniku.

Tomáš HavlíčekFacebook Fanpage

Perfektně a rychle odvedena prace - diky tomu usetrena spousta peněz. Vsude vas budu doporucovat

Fesoj KešudFacebook Fanpage

Novinky ze světa zámečnictví


Pravidelně Vám přinášíme naše bohaté znalosti a zkušenosti z nouzového otevírání bytů a automobilů v terénu, přidělání autoklíčů při úplné ztrátě, ale také informace o dění nejen z České republiky, ale i ze zahraničí či informace o lockpickingu, zabezpečení a společenských akcích.

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

Úplná ztráta byla vyřešena naprogramováním nových autoklíčů pro automobil Land Rover Freelander (1999)👍🏻#nephew #dieselservisproboštov ... See MoreSee Less

Úplná ztráta byla vyřešena naprogramováním nových autoklíčů pro automobil Land Rover Freelander  (1999)👍🏻#Nephew #DieselServisProboštov

Comment on Facebook

Tohle uměl už před rokem, měl jsi ho zadřit třeba na MQB, v tom pořád plave, minule tam honil u spinačky octa2018 klíč a nemohl ho přiučit, pořad mu to psalo 3/2 se tam rozčiloval.😉 ale nakonec to dal sám, je to šikula.

Úplná ztráta byla vyřešena naprogramováním nových autoklíčů pro automobil Ford Transit (2007)👍🏻 #dieselservisproboštov ... See MoreSee Less

Úplná ztráta byla vyřešena naprogramováním nových autoklíčů pro automobil Ford Transit   (2007)👍🏻 #DieselServisProboštov

Úplná ztráta byla vyřešena naprogramováním nových autoklíčů pro automobil Mitsubishi ASX (2016)👍🏻 #dieselservisproboštov ... See MoreSee Less

Úplná ztráta byla vyřešena naprogramováním nových autoklíčů pro automobil Mitsubishi ASX  (2016)👍🏻 #DieselServisProboštov
Zobrazit více

Kontaktujte nás

Ptejte se, jsme tu pro Vás