Skip to main content

Nouzové otevírání dveří Teplice – automobilů, bytů a trezorů

Abychom docílili kvalitní služby a spokojenosti zákazníka, tak se musíme držet vždy správného postupu. Tento postup zahrnuje několik důležitých bodů. Než nám zavoláte, tak se ujistěte, že máte u sebe doklady od bytu či automobilu, které jasně prokazují Vaše vlastnické právo k majetku. Chráníme nejen sebe, ale i Vás z důvodu zneužití našich služeb pro neoprávněné vniknutí do majetku.

Vždy volejte na telefonní číslo +420 730 659 261.

Při poskytnutí nouzového otevírání domů, bytů, automobilů a trezorů potřebujeme znát odpovědi na následující základní otázky:
1. Jaké je Vaše jméno a příjmení?
2. Jaký se Vám stal problém?
3. Kde se nacházíte?

My Vám na oplátku sdělíme cenu, za jak dlouho k Vám dojedeme a informujeme Vás o následném postupu otevření. V případě nouzového otevírání automobilů z 99 % otevíráme nedestruktivní metodou, u zabouchnutých vstupních dveří taktéž. U zamčených vstupních dveří zvažujeme tu nejefektivnější a nejšetrnější metodu otevření. Přijímáme platbu v hotovosti, na mobilním platebním terminále nebo pro firmy na fakturu.

Otevírání bytů a objektů

Provádíme nouzové otevření bytů, rodinných domů a garáží, dále i prodejen či jiných objektů pomocí kvalitního a profesionálního nářadí. Otevíráme zabouchnuté i zamčené dveře bez porušení kování, zárubní a dveří. Náš tým se skládá z kvalifikovaných zámkařů s autorizací od ministerstva vnitra (69-038-H) s platnou koncesní listinou.

Mnoho lidí se snaží ušetřit své peníze a zkouší otevřít sami zabouchnuté dveře třeba šroubovákem. Ale následky jsou po sléze mnohem horší jako jsou poničené dveře, poničené zárubně a hlavně zničený zámek na dveřích. Šetříme Váš čas a peníze!

Otevírání automobilů

Naší silnou stránkou je otevírání automobilů všech značek, včetně luxusních vozů bez poškození (v 99 % přes zámek). Díky úzké spolupráci s firmou Locksmith CZ používáme nejnovější dostupnou otevírací techniku i know-how. Umíme otevřít také obytné vozy, nákladní automobily, autobusy či motocykly atd.

Mnoho automobilů, především VAG koncernu, je vybaveno systémem safe-lock. Rozbití okénka Vám nepomůže k tomu, že otevřete automobil zevnitř. A proto je dobré zavolat právě nás. Dokážeme vyřešit Vaší situaci rychle a profesionálně. Naše dojezdové časy jsou velmi krátké.

Nouzově otevíráme dveře po celém Ústeckém kraji

Rádi vám nouzově otevřeme dveře v těchto lokalitách: